mobese Kent güvenlik sistemleri ihbar otomasyon Elektronik güvenlik sistemleri cctv kamera sistemleri gizli kamera sistemleri alarm sistemleri kamera sistemleri parmak izi okuma sistemleri dvr kayıt sistemleri metal arama dedektörü yangın ihbar sistemleri telefon kayıt sistemleri haber alma merkezi diyarbakır kahramanmaraş TURKEY

Hakkımızda | Belgelerimiz | Referanslarımız | Markalarımız | Bunları Biliyor munusunuz ? | Destek | İletişim

 
Üye Adı :  Şifre :    »» Şifremi Unuttum     »» Hemen Üye Olun !
 
  - Kamera Sistemleri
    Kameralar
    DVR Kartlar
    Seagate SV Serisi HDD
    Lensler
    Monitörler
    Seçici ve Bölücüler
    Muhafaza ve Ayaklar
    Hareket Üniteleri
    Data Aktarım
    DVR Kayıt Cihazları
    Adaptör
    Diğer
 
  - Alarm Sistemleri
    Kablosuz Alarm Sistemleri
    Kablolu Alarm Sistemleri
    Diğer
 
  - Yangın İhbar Sistemleri
    Konvansiyonel Sistemler
    Adresli Yangın Sistemleri
 
  - Ses Kayıt Sistemleri
    Ses Kayıt Kartları
 

ON-LINE SATIŞIMIZ BAŞLADI...

 
 
/ 4163 AV16
 
4163 AV16
● VIDEO KANAL SAYISI: 16
● SES KANAL SAYISI: 16
● HDD KAPASİTE: 2 x 3TB
● KAYIT ÇÖZÜNÜRLÜK: FULL 960H
● VIDEO ÇIKIŞ: HD / HDMI
● HİBRİT-IP KAMERA DESTEĞİ
● HDMI v1.4 1.8 mt FLAT KABLO


  Adet  


Favorilerime Ekle   Tavsiye Et   Yazdır
 Fiyatı:   1.149,00 YTL + KDV
 İndirimli Fiyatı:   1.149,00 YTL + KDV
 KDV Dahil %18 :   1.355,82 YTL
 Havaleli Fiyat:   1.321,92 YTL

   Taksit Seçenekleri için tıklayınız   
   
Ürün Adı  4163 AV16
Özellikler

16 KANAL 960H DİJİTAL KAYIT CİHAZI ŞARTNAMESİ

 

1.       Cihaz, 16 (onaltı) kanal video ile 16 (onaltı) kanal ses girişli, tek başına işlem yapabilen Dijital Video Kaydedici "Standalone Digital Video Recorder" cihazı olmalıdır.

2.       Dijital Kayıt Cihazı, PC Cihazlarlarına takılan video kayıt kartları( Capture Card) ile oluşturulmuş, ticari işletim sistemlerine bağımlı olarak çalışan ve bu bağımlılık sebebiyle sürekli halde güvenilir ve stabil bir performans grafiği düşük olan PC Bazlı kayıt kartları tipinde olmayacaktır.

3.       Cihaz hibrit yapıda olmalı hem analog hem de IP network tabanlı kameraları çalıştırabilmelidir.

4.       Cihaz analog olarak 960H (960X576), D1 (704X576), CIF (352X288) çözünürlük kayıt değerlerinde çalışabilir yapıda olmalıdır.

5.       Cihaz 16 adet analog kamerayı 960H (960X576) çözünürlük de her kamera 25 FPS hızında kayıt yapmalıdır.

6.       Cihaz, DVR  (Digital Video Recorder), NVR (Network Video Recorder), HVR (Hybrid Video Recorder) olarak üç farklı cihaz modun da çalışabilmeli ve kullanıcı cihazın menüsünden istediği modu seçebilmelidir.

7.       Cihaz NVR olarak 8 adet 720P (1280X720) çözünürlük de IP ağ kamerasını kayıt yapıp izleme ekranında gösterebilmelidir.

8.       Cihaz NVR olarak 4 adet 1080P (1920X1080) çözünürlük de IP ağ kamerasını kayıt yapıp izleme ekranında gösterebilmelidir.

9.       Cihaz HVR olarak aynı anda 8 adet analog kamera, 7 adet 720P (1280X720) ve 1 adet 1080P (1920X1080) IP ağ kamerasını kayıt yapıp izleme ekranında gösterebilmelidir.

10.   Cihaz yeni nesil kayıt cihazı olmalı, kurumun modeminde port açılmadan ve statik ıp adresi olmadan cihazın görüntüleri, cihazın seri numarası üzerinden uzaktan izlenebilmelidir.

11.   Cihazın speed dome kamera yönlendirmesi yeni teknoloji olmalı Mouse ekran üzerinde nereye tıklanırsa kamera oraya dönmeli ve Mouse tekerleği ile zoom yapabilmelidir.

12.   Merkezi bir server yazılımı kullanılarak sisteme bağlı tüm kayıt cihazlarından, cihazların çalışır durumda olduğunu gösterir sağlık raporu alınabilmelidir.

13.   Cihaza 3G Modem takılarak internet bulunmayan noktalarda görüntüleri uzaktaki bilgisayarlardan cep telefonlarından izlenebilinmelidir.

14.   Cihaza USB girişi üzerinden wifi modülü takılarak kablosuz çalışması sağlanabilmelidir.

15.   Kayıt cihazlarının görüntüleri birbirine tanıtılarak kayıt yedeklemesi yapılarak kayıt güvenliği artırılmalıdır. Örneğin 8 kanal kayıt cihazının görüntüleri uzaktaki 16 kanal kayıt cihazına yönlendirilerek iki tarafta da kayıt yapılması ve izlenmesi sağlanmalıdır.

16.   Farklı noktalarada çalışan cihazların görüntüleri bu cihaz üzerine alınarak hem izleme hemde kayıt yapılacağından, tüm cihazların aynı markada olması gerekmektedir.

17.   Cihazda, canlı izleme de dijital zoom yaparak görüntüyü yakınlaştırma özelliği olmalıdır.

18.   Cihazın görüntüleri ve kayıtları cep telefonu üzerinden izlenebilmelidir.

19.   Cihaza mikrafon bağlı ise cep telefonu üzerinden ortam sesi ve kayıtların sesleri dinlenebilmelidir.

20.   Cihaz ortamda haraket algıladığında bağlı olan speed dome kamerayı hareketin olduğu noktaya yönlendirmeli ve optik zoom yaparak ayrıntılı bir görüntü almalıdır.

21.   Cihaz sistem güvenliği açısından herhangi bir şekilde kameranın görüntüsü kesildiğinde (kameraya sabotaj yapıldığında) speed dome kamerayı, görüntüsü kesilen kameraya yönlendirerek optik zoom yapmalı ve ayrıntılı bir görüntü almalıdır.

22.   Cihazın kamera görüntüleri istendiğinde kurumun internet sitesine veya görüntülerin yayınını yapacak servere yönlendirilebilmelidir. Kullanıcılar kendi bilgisayarlarından herhangi bir program kurmadan , akteviks yüklemeden, şifre girmeden görüntüleri kurumun internet sistesinden izleyebilmelidirler.

23.   Cihazda, geriye dönük kayıtlar izlenirken dijital zoom görüntüyü yakınlaştırma özelliği olmalı bu sayede görüntüdeki ayrıntılar artırılmalıdır.

24.   Uzak erişim yazılımı ( CMS ) en az 64 çerçeveli 128 adet kamerayı tek bir bilgisayarda gösterebilmelidir.

25.   Uzak erişim yazılımı ( CMS ) aynı anda en az 128 adet kayıt cihazına bağlanabilmelidir. Yazılımın harita desteği olmalı ve kurumun haritası üzerine kameralar yerleştirilebilmelidir.

26.   Dijital Kayıt Cihazının VGA ve HDMI çözünürlüğü (1024x768, 1280x720, 1280x1024, 1440x900, x1920x1080) değerlerinde olmalıdır.

27.   Cihazın HDMI çıkışı 1080P yüksek çözünürlüğü desteklemelidir.

28.   Cihazın HDMI çıkışı üzerinden ses iletilmeli ses işlemi için ayrı hopörlör ve ses kablosu kullanılmamalıdır.

29.   Dijital Kayıt Cihazı üzerinde tutulmakta olan görüntü kayıtları pentaplex özelliğine sahip olmalıdır, canlı izleme, kayıt izleme ( Playback ) , ya da network erişimi ile cihazın takip ve kumanda edilmesinden etkilenmeyecektir.

30.   Cihazda en 2 adet USB girişi bulunmalıdır.

31.   Cihaz USB çıkışından backup (yedekleme) alma işlemine imkan sağlamalıdır.

32.   Cihazda en az 2 HDD girişi olacaktır. Bu HDD girişleri SATA olacak ve en az 3 TB hdd yi destekleyecektir.

33.   Digital Kayıt Cihazı elektrik kesintilerinden sonra elektriğin gelmesi ile birlikte herhangi bir müdahaleye gerek olmaksızın kayıt tutmaya devam edecektir.

34.   Dijital Kayıt Cihazının Hard disk arıza durumunda alarm çıkışı ve genel arıza durumunda alarm vermelidir.

35.   Dijital Kayıt Cihazı, kayıt kapasitesi dolduğunda tercihe bağlı olarak ya en eski kayıtlardan başlamak üzere silerek yeni görüntüleri kaydetmeye devam edecek, ya da kullanıcı için kapasite dolu ikazını verecektir.

36.   Dijital Kayıt Cihazı üzerindeki kayıtların depolandığı Harddiskler, aynı model başka bir dijital kayıt cihazına Harddisk formatlama işlemine gerek duyulmaksızın takılabilmeli ve kayıtlı görüntüler bu dijital kayıt cihazından da izlenebilmelidir.

37.   Cihaz sürekli, harekete duyarlı, alarm girişine bağlı ve anlık kayıt yapabilmelidir.

38.   Cihaz hangi kameradan hareket algıladı ise o kameranın görüntüsü büyümeli ve uyarı sesi vermelidir.

39.   Cihazda PRE alarm özelliği olmalıdır.

40.   Cihazın USB Mouse desteği olmalıdır.

41.   Cihazın PTZ kontrol özelliği olmalıdır.

42.   Cihaz, manuel, programlı (haftanın belli günlerinde belli saatlerinde kayıt yapacak şekilde), alarm (cihazın alarm girişlerinden gelen tetik ile beraber) ve hareket anında olacak şekilde farklı kayıt yöntemlerine sahip olmalıdır.

43.   Cihaz USB bellek veya CMS yazılımı üzerinden ile güncellemesi kolay yapılabilir olmalıdır.

44.   Cihaz da, her kanal için ayrı ayrı harekete duyarlı (Motion) kayıt ayarı açılıp kapanır şekilde menüsünden ayarlanabilmelidir.

45.   Cihazın kamera görüntüsü herhangi sebep den engellendiğinde istenilen kameranın görüntüsü ekranda büyük gözükmeli ve CMS programına bu kameranın görüntüsü gönderilmelidir.

46.   Cihazın kamera kablosu kesildiğinde veya BNC söküldüğünde DVR uyarı sesi vermeli ve istenilen kamera görüntüsü ekranda büyümeli bu kameranın görüntüsü uzak bilgisayara gönderilmeli aynı zamanda kullanıcı mail adresine mesaj gitmelidir.

47.   Her cihazın kendine ait bir seri numarası olmalı ve uzak kullanıcılar DDNS desteği sayesinde bu seri numarası ile internet Explorer veya CMS üzerinden statik IP adresine ihtiyaç duyulmadan cihaza bağlanabilmelidir.

48.   Cihazın  menüsü kolay kayıttan oynatma, yedekleme ve sistem bilgisini gösterir yapıda olmalıdır.

49.   Cihazda smart search özelliği bulunmalıdır.(Akıllı Arama Özelliği )

50.   Cihaza uzaktan bağlantı kuran her bir farklı kullanıcıya farklı kameraları görebilmeleri için ayrı ayrı kamera ve fonksiyonları yetkilendirmesi yapılabilmelidir

51.   Cihazın menüsünden uzaktan bağlanacak ya da direk cihazın menüsüne müdahalede bulunacak kullanıcıların her biri ayrı, ayrı yetkilendirilebilir olmalıdır.

52.   Cihazın, uzaktan erişim yazılımları ile yetkili kullanıcı tarafından menü ayarları kontrol edilebilmeli, yetkisiz kullanıcılar tarafından kontrol edilememelidir.

53.   Cihazın görüntülerinin mahkemeler tarafından delil olarak kullanılabilmesi için görüntülerinde Watermark özelliği olmalıdır.

54.   Cihazın, menü işlemleri ve tüm kontrolleri şifre korumalı ve ayarlanabilir tuş kilidi olmalıdır.

55.   Cihazın oluşabilecek problem durumunda kendini kapatıp tekrar açabilmesi için Watchdog özelliği olmalıdır.

56.   Bir kontrol klavyesi 99 (Doksandokuz) adet DVR'ı ve aynı zamanda cihaza takılan Speed Dome kameralar ile PTZ ünitelerini kontrol edebilmelidir.

57.   Uzak izlemede herhangi bir program yüklemeye gerek kalmadan web browserdan bağlantı yapılabilmelidir.

58.   Cihazın ONVİF ortak yazılım desteği olmalı bu sayede ONVİF desteği olan kameraları marka ve model ayrımı olmadan çalıştırabilmelidir.

59.   Kameralar ve kayıt cihazları sistemin uyumlu çalışması açısından aynı marka olmalıdır.

60.   Cihaz yerli malı olmalı . İdareye yerli malı olduğunu gösterir üretici belgesi verilmelidir.

61.   Uzak erişimde geçmiş kayıtları izleme, ptz kontrolü ve görüntü modları değiştirilebilmelidir.

62.   Uzak erişimde kayıt aramayı alarm, hareketli kayıt ve video sinyal olarak arattırılabilmelidir.

63.   Cihaz, Avrupa Birliği Standartlarına uyumluluğunu belirten CE belgesine sahip olmalıdır.

64.   Cihaz, insan sağlığını tehdit edici maddeler içermediğini gösterir RoHS belgesine sahip olmalıdır.

65.   Cihaz en az 2 (iki) yıl garantili olmalıdır

 
 
 
Turkbim Güvenlik -  Güvenlik Kamerası - Kamera Sistemleri - Alarm - Toshiba - Avermedia - Everfocus - Spy - Spy Kamera - Cctv - Cctv Kamera - Cctv Camera - Cctv Kablo - Cctv Monitor - Camera - Cctv Lens - Safer - Safer Kamera - Gece Görüş - Pdks - Dvr - Dvr Kayıt Cihazı - Kayıt Cihazı - Dvr2000 - Dvr 2000 - Hengtong - Pico - Pico Dvr - Pico Kart ...
Ana Sayfa | Hakkımızda | Belgelerimiz | Referanslarımız | Markalarımız | Bunları Biliyormusunuz? | Haberler | Müşteri Hizmetleri | İletişim
Tasarım ve Kodlama : Turkbim