mobese Kent güvenlik sistemleri ihbar otomasyon Elektronik güvenlik sistemleri cctv kamera sistemleri gizli kamera sistemleri alarm sistemleri kamera sistemleri parmak izi okuma sistemleri dvr kayıt sistemleri metal arama dedektörü yangın ihbar sistemleri telefon kayıt sistemleri haber alma merkezi diyarbakır kahramanmaraş TURKEY

Hakkımızda | Belgelerimiz | Referanslarımız | Markalarımız | Bunları Biliyor munusunuz ? | Destek | İletişim

 
Üye Adı :  Şifre :    »» Şifremi Unuttum     »» Hemen Üye Olun !
 
  - Kamera Sistemleri
    Kameralar
    DVR Kartlar
    Seagate SV Serisi HDD
    Lensler
    Monitörler
    Seçici ve Bölücüler
    Muhafaza ve Ayaklar
    Hareket Üniteleri
    Data Aktarım
    DVR Kayıt Cihazları
    Adaptör
    Diğer
 
  - Alarm Sistemleri
    Kablosuz Alarm Sistemleri
    Kablolu Alarm Sistemleri
    Diğer
 
  - Yangın İhbar Sistemleri
    Konvansiyonel Sistemler
    Adresli Yangın Sistemleri
 
  - Ses Kayıt Sistemleri
    Ses Kayıt Kartları
 

ON-LINE SATIŞIMIZ BAŞLADI...

 
 
Kamera Sistemleri / Kameralar / Zoom Kamera
 
IC 7930 EE
700 TVL 30X ZOOM


  Adet  


Favorilerime Ekle   Tavsiye Et   Yazdır
 Fiyatı:   999,00 YTL + KDV
 İndirimli Fiyatı:   999,00 YTL + KDV
 KDV Dahil %18 :   1.178,82 YTL
 Havaleli Fiyat:   1.149,35 YTL

   Taksit Seçenekleri için tıklayınız   
   
Ürün Adı  IC 7930 EE
Özellikler ●Cihaz 1/3'' (bir bölü üç inç) SONY Effio Ex-View HAD II Vertical Double Scan 960H CCD imaj sensörüne sahip, yüksek performansta gündüz renkli gece siyah beyaz görüntü alabilen (D/N) yapıda bir kamera olmalıdır.
●Kamera, gündüz ve yeterli ışık altında renkli görüntüde en az 700 (yediyüz) TV Line çözünürlüğe sahip olmalıdır.
●Cihazın sinyal standardı PAL ve tarama sistemi 2:1 interlace olmalıdır.
●Kameranın görüntü sinyali gürültü (S/N) oranı 54db veya daha iyi seviye de olmalıdır.
●Cihazın toplam görüntü piksel sayısı yatayda 1028 (binyirmisekiz) (horizontal) X dikeyde 596 (beşyüzdoksanaltı) (vertikal) olmalıdır.
●Etkin görüntü piksel sayısı yatayda 976 (dokuzyüzyetmişaltı) (horizontal) X dikeyde 582 (beşyüzsekseniki) (vertikal) olmalıdır.
●Kamera ''DC Drive/Video Drive lens'' desteğine sahip olmalıdır.
●Kameraya, kamera numarası (Camera ID) girilebilmelidir.
●DVR kayıt cihazı üzerinden kameranın menüsü kameranın yanına gidilmeden kontrol edilebilmelidir. Kameranın menüsü uzaktan bilgisayar ile kontrol edilebilmelidir.
●Kameraya, en az 52 karekter sığacak biçimde kamera ismi girilebilmelidir.
●Kamera, düşük ışık seviyelerinde video işaretinin seviyesini yükselten otomatik kazanç kontrolü ''AGC'' (Automatic Gain Control) devresine sahip olmalı. AGC özelliği lens çeşidine, ışık şiddetine ve shutter dercesine göre ayarlanabilmelidir.
●Kameranın ''NR'' (Noise Reduction) mod özelliği olmalıdır. Bu özellik ile video sinyalleri sıkıştırılırken bazı bölümlerde oluşabilecek bozuklukları gidermeli, azaltmalıdır. NR mod iki eksende 15 seviyeli olarak çalışmalı ve görüntüde yer alan mevcut bozulmaları düzelterek kullanıcıya daha net ve dolgun görüntüler ulaşmasını sağlamaktadır.
●Kamera da, Mirror özelliği olmalı görüntü iki yönlü çevrilebilmelidir.
●Kamera da, Giriş kapısı, pencere önü veya yüksek spot aydınlatmasına sahip alanlarda, arkadan yoğun bir şekilde gelen ışığı dengeleyecek, böylece daha net görüntü ve en iyi ışık kontrastının elde edilmesini sağlayacak ''BLC'' (BackLight Compensation) özelliği olmalıdır.
●Kamera da , görüntü içinde parlak noktaları maskeleyerek kameranın ışıktan daha az etkilenmesine, ışık kaynağının çevresindeki detayları (plaka, yüz, tabela vb.) daha net görüntülenmesini sağlayan ''HSBLC'' veya ''HLC''(High Light Compensation) özelliği olmalıdır.
●Kamera çok düşük ışık seviyelerinde dahi en iyi görüntüyü alabilecek yapıda olmalı ve 0,00001 lux ışık geçirgenliği değerini sağlamalıdır. Işık geçirgenliği IR ledler aktifken 0,000001 lux değerine kadar desteklemelidir.
●Değişken ışık seviyelerinde video sinyalini otomatik olarak güçlendiren ''ES'' (Electronic Shutter) devresi 1/50sn ~ 1/10,000sn değerleri arasında olmalıdır.
●Kamera, gelişmiş bir hareket algılama teknolojisine sahip olmalıdır. Kamera görüntüsü içersinde en az 4 farklı hareket alanı seçilebilmelidir.
●Kamera, olası mahremiyet alanlarında kullanıcı talebine göre görüntü içerisinde en az 4 farklı bölgenin 8 farklı renge boyanarak gizlenmesini olanak sağlayacak maskaleme özelliğine sahip olmalıdır.
●Kameranın menüsü kameranın takılı olduğu yere gitmeden merkezden DVR kayıt cihazı üzerinden kontrol edilerek ayarları değiştirilebilmelidir.
●Kameranın menüsü uzaktan bilgisayar ile kontrol edilip ayarları değiştirilebilmelidir.
●Kamera, fonksiyon, görüntü veya resim renk ayarlarının kamera üzerinden bir menü aracılığıyla kontrol edilmesine olanak tanıyan ''OSD'' ( on screen display) menü yapıda olmalıdır.
●Kamera, çevredeki renk sıcaklığına göre otomatik veya manual olarak ''ATW'' ( Auto Tracing White - Otomatik Beyazlık Ayar Takibi ) özelliği ile renkleri ayarlayabilmelidir. ATW özelliğini iç ortama ve dış ortama göre ayarlama yapılabilmelidir.
●Sistem bütünlüğü için kameralar, DVR kayıt cihazları ve kullanılan programlar aynı marka olmalı bu sayade sistem tam performansında çalışabilmelidir.
●Kameralar yedek parça, sistem entegrasyonu ve sistem genişlemesi düşünülerek yerli üretim kameralar tercih edilmelidir ve kameraların yerli malı belgesi olmalıdır.
●Kamera, -10, +50 derece iklim koşullarında dahi stabil bir şekilde çalışabilir yapıda olmalıdır.
●Kamera, Avrupa Birliği ülkelerinde de kullanıma uyumluluğunu belirtir CE standardına sahip olmalıdır.
●Kamera, insan sağlığını tehdit etmeyen malzemelerle üretildiğini gösteren RoHS belgesine sahip olmalıdır.
●Kamera, en az 2 yıl imalatçı garantisi altında olmalıdır 
 
 
Turkbim Güvenlik -  Güvenlik Kamerası - Kamera Sistemleri - Alarm - Toshiba - Avermedia - Everfocus - Spy - Spy Kamera - Cctv - Cctv Kamera - Cctv Camera - Cctv Kablo - Cctv Monitor - Camera - Cctv Lens - Safer - Safer Kamera - Gece Görüş - Pdks - Dvr - Dvr Kayıt Cihazı - Kayıt Cihazı - Dvr2000 - Dvr 2000 - Hengtong - Pico - Pico Dvr - Pico Kart ...
Ana Sayfa | Hakkımızda | Belgelerimiz | Referanslarımız | Markalarımız | Bunları Biliyormusunuz? | Haberler | Müşteri Hizmetleri | İletişim
Tasarım ve Kodlama : Turkbim